Tydzień relaksu

Cześć wszystkim!

Dzisiaj taki luźny wpis o tym co ostatnio działo się u mnie czyli nic ciekawego, haha 🙂

Przez cały tydzień byłam w domu. Jak dla mnie to aż za długo, znów kłóciłam się z siostrą, znów poczułam, że nie powinno mnie tam być. Mieć swój własny kąt jest jednak super sprawą. Ale nie to jest najgorsze. Cieszyłam się, że będę w domu, gotowe obiady, wieczory spędzone z mamą i to było jak zawsze najlepsze. Jednak przez ten tydzień NIE ZROBIŁAM NIC. No dobra, pracowałam jeśli musiałam i zrobiłam jedno sprawozdanie na studia. Ale nie ruszyłam nic z inżynierką. To mnie martwi i to bardzo. Czas ucieka a ja nic nie robię. Mam wyrzuty sumienia.

Postanowiłam, że od jutra zacznę robić więcej. Zrobiłam nawet sobie taki plan, co w danym tygodniu muszę zrobić. Mam nadzieję, że uda mi się to wszystko zrobić.

Następna koleżanka mnie olała, mieliśmy się spotkać w jakiś dzień jak byłam w domu. Nie napisała. No cóż, nie będę się prosić. Obiecałam sobie, nie będę walczyć o przyjaźń, za długo już to trwa. Przyjaźń powinna objawiać się obu stron, nie tylko z jednej. Mam dwie przyjaciółki, które są zawsze i na zawsze. Cokolwiek by się stało. I to się liczy.

Już niedługo możecie spodziewać się bardziej „poważnych” wpisów. Mam kilka myśli, przemyśleń którymi chciałabym się z wami podzielić. Ale to nie dzisiaj, musze to wszystko przemyśleć jak to ubrać w słowa. Jak to powiedział bardzo miły chłopak „Listopad to dobry miesiąc na głębsze refleksje”. Bądźcie czujni 😉

Miłego wieczorku! ❤

Reklamy

4 myśli w temacie “Tydzień relaksu

  1. Często gdy mam wrażenie, że przestaję ogarniać to, co się dzieje dookoła, to robię sobie listę rzeczy, które chcę zrobić. Z naciskiem na „chcę”, a nie „muszę”, żeby potem nie mieć wyrzutów sumienia, gdy mi się wszystko nie uda. Stopniowo wykreślam to, co zrobię i jestem wtedy z siebie bardzo dumna. Polecam! 😉

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.