Lepsza strona

Witajcie Kochani 🙂

Tak jak obiecałam, dzisiaj piszę dla was coś bardziej sensownego niż ostatni post. Ogólnie ostatnie dni mijają mi w ciągłym biegu, poznaje nowe osoby, spędzam czas ze znajomymi i oczywiście poświęcam czas na pracę i uczelnię.

Dzisiejszy temat ma coś wspólnego z poznawaniem nowych osób. Pisząc to nie mam jeszcze tytułu tego wpisu, cały czas się zastanawiam jak go nazwać…

Poznając nową osobę widzimy w niej tylko dobre cechy, prawda? Widzimy ją taką jak w danym momencie się zachowuje, nie zastanawiamy się jaka jest naprawdę. Przecież sami zawsze chcemy pokazać się innym jak z najlepszej strony! Właśnie przez to tak często dochodzi do zdrady w związkach.

Wyobraźmy sobie, że jesteśmy w związku z kimś już kilka lat. Jesteśmy szczęśliwi, jest bardzo dobrze. Przychodzi dzień w którym poznajemy nową osobę. Wydaje nam się że jest ona ideałem. A w naszym partnerze nagle zaczynamy zauważać same wady. Wyobrażamy sobie, że nowo poznana osoba jest naszym partnerem, i myślimy, że wtedy było by idealnie. Jaka jest prawda?

Oczywiście możemy wybrać nowo poznaną osobę i skreślić kilka lat z partnerem. Jednak musimy zdać sobie sprawę, że po pewnym czasie u tej osoby zaczniemy dostrzegać wady, których na początku nie widzieliśmy. Czy wtedy będzie nadal nam się wydawać, że ta osoba jest ideałem?

Takiej decyzji często nie możemy cofnąć. Więc warto zastanowić się jaki krok jest odpowiedni. Pamiętajmy, że nie zawsze będziemy mieć drugą szansę u osoby, która obdarzyła nas zaufaniem a my to zniszczyliśmy.

To tyle na dziś, chciałam rozbudować ten temat ale mam za duży mętlik w głowie, za dużo ostatnio się dzieje 🙂

Kolory ścian do mieszkania wybrane, teraz tylko czekać do marca 🙂

Miłego wieczorku ❤

 

 

Reklamy

7 myśli w temacie “Lepsza strona

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.